Uwaga!

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu poprawy jakości świadczonych przez nas usług. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Tablice przystankowe

Tabliczki przystankowe informują o godzinach odjazdów autobusów z przystanków znajdujących sie w miejscowościach usytuowanych na terenie działania naszej Spółki.

 

Suwałki, d.a.
Kierunek Przez Odjazd - godzina (stanowisko)
Augustów, d.a.
Bryzgiel
06:15 (1) S M
07:20 (1) S
Raczki (III), Janówka (DW 664)(09/
09:30 (3) E
15:10 (3) a B
16:50 (3) S
18:20 (3) S
Nowinka (DW 662)(11/
13:20 (1) D
15:15 (1) D
Bakałarzewo
Kuków (dr.1117B)(10), Stary Skazdub (01)
12:30 (7) S
Bakałarzewo,szkoła
Kuków (dr.1117B)(10), Góra, Stary Skazdub (01)
07:20 (7) S
Becejły (DW 651)(24)
Szypliszki (DK 8)(16
07:25 (2) S
13:50 (2) S
18:20 (2) D
Białystok,d.a.
Augustów, Sztabin (DK 8)(127), Suchowola Pl. Kościu, Korycin Kościół (106, Katrynka (DK 8)(77/8
05:00 (1) d 1-6 V
06:50 (1) d V
07:50 (1) d V
10:30 (1) a V
11:50 (1) d 1-6 V
14:35 (1) d V
15:15 (1) d n 7 V
17:00 (1) a n V
Budzisko (DK 8)(169)
Szypliszki (DK 8)(16
10:00 (2) D
Ełk, d.a./d.k.
Przebród Osiedle (15, Bakałarzewo, Olecko, Gąski (DK 65)(01/02), Oracze (DK 65)(01/02
07:25 (7) S
13:10 (7) D
15:30 (7) b
Bakaniuk (13/14), Raczki (III), Olecko, Gąski (DK 65)(01/02)
05:45 (3) D
11:00 (3) b
17:30 (3) a
Raczki (III), Wieliczki, Sędki (DK 16)(01/02)
08:00 (3) D
Filipów, Pl.St. Batorego
Przerośl (dr.1092B(07)&nb, Krzywólka (dr.1092B)(04)
13:35 (6) S
Gdańsk d.a
Augustów, Ełk, Giżycko, Kętrzyn, Bartoszyce, Orneta, Elbląg
22:30 (7) 1 d F" P
Olecko, Giżycko, Kętrzyn, Bartoszyce, Orneta, Elbląg
07:30 (7) d n P
Giżycko, ul. Kolejowa 2/04(Dw)
Gołdap, Banie Mazurskie(DW 6, Węgorzewo
06:15 (6) D
Gołdap,Dworzec PKS
Przerośl (dr.1092B(07)&nb, Dubeninki(19/20), Rogajny (25/14)
15:30 (6) b
Wiżajny ul. Rynek(dr, Dubeninki(19/20), Rogajny II(23/16)
13:45 (4) a
Filipów, Kowale Oleckie-centrum
13:00 (6) D
15:20 (6) E
17:30 (6) b
Filipów, Przerośl (dr.1092B(07)&nb
10:30 (6) b 1-5
13:00 (6) b 6,7
Jeleniewo (dr.gminna)
Potasznia (04)
13:55 (4) S
Katowice, D.A., ul. P. Skargi
Warszawa
18:30 (1) 5,7 b n T
Kraków, MDA (02),ul.Bosacka
Białystok, Lublin, Sandomierz
21:35 (1) L 4,7 P
Krasnopol (dr.gminna)
Mikołajewo (dr.1171B)(02), Maćkowa Ruda (dr.117
14:10 (5) S
Nieszki (02)
Raczki (III)
14:15 (3) S
Olecko,Woj. Polskiego dworzec
Przebród Osiedle (15, Bakałarzewo, Szczecinki (DW 653)(
06:40 (7) D M
10:00 (7) S 6 b
12:10 (7) b
14:40 (7) S
18:20 (7) b
Bakaniuk (13/14), Raczki (III), Wieliczki
15:30 (3) S M
15:50 (3) D M
19:30 (3) D
Piecki (DW 652)(19/2, Filipów, Lenarty
06:25 (6) S
Olsztyn, d.a.
Olecko, Giżycko, Mrągowo
05:00 (7) d P
Raczki (III), Olecko, Giżycko, Mrągowo
12:50 (3) d n P
Pisz, d.a.
Bakałarzewo, Olecko, Gąski (DK 65)(01/02), Ełk, Orzysz
14:45 (6) b
Poznań, d.a.
Olecko, Ełk, Giżycko, Mrągowo, Olsztyn, Toruń, Gniezno
19:30 (7) h d l X
Przerośl (dr.1092B(07) (Rynek)
Filipów, Krzywólka (dr.1100B)(01)
14:50 (6) S
Nowa Pawłówka (01), Kruszki (dr.1096B)(05)
11:30 (6) S
Nowe Motule (dr.1099
16:00 (6) S M
Puńsk (dr.1159B)(05)
Szypliszki (DK 8)(16
07:20 (2) E
11:00 (2) H b
13:00 (2) D
15:30 (2) D K
15:30 (2) S M
16:40 (2) D
16:40 (2) 6 + b
Puńsk, Mickiewicza (04)
Kaletnik (dr.1153B)(17), Smolany (DW 651)(33/, Trakiszki (dr.1159B)(06)
15:40 (2) D
Raczki (III)
Bakaniuk (13/14), Rudniki (09/10)
13:30 (3) S
Rutka Tartak (DW 651)(16/15)
Szypliszki (DK 8)(16, Baranowo (DW 651)(18
13:50 (2) L 1-6
14:30 (2) S
Ryżówka (34/31)
Burdeniszki (dr.1171B)(01
15:30 (5) S M
Sejny, ul. Parkowa p.dw.(01)
Krzywe (28/25), Stary Folwark (32), Krasnopol (dr.gminna)
07:00 (5) D K
07:45 (5) E
09:15 (5) B
10:50 (5) 6 b
11:40 (5) D
13:10 (5) D
14:15 (5) b
15:10 (5) S
15:50 (5) a
17:10 (5) b
18:30 (5) a
Mikołajewo (dr.1171B)(02), Krasnopol (dr.gminna)
06:40 (5) S
Puńsk, Krasnowo (dr.1164B)(06)
11:00 (2) S
Suwałki, d.a.
Przebród (DW 653)(13, Aleksandrowo I (04), Bakałarzewo, Kuków Folwark (dr.11, Mały Bród (dr.1117B)
07:05 (7) S
Kuków (dr.1117B)(10), Bakałarzewo, Przebród (DW 653)(13
06:25 (7) S
Bakałarzewo, Aleksandrowo I (04)
14:55 (7) S
Raczki (III), Korytki, Pruska Mała (dr.1189, Raczki (III), Bakaniuk (13/14)
07:25 (3) S
Kuków (dr.1117B)(10), Wychodne (DW 653)(51
13:50 (7) S
15:55 (7) S
Sobolewo, Płociczno
06:40 (1) 6 d
10:10 (1) 7 d
16:20 (1) 6 d
17:40 (1) 7 d
Warszawa, Dw. Zachodni, d.a.
Łomża
03:30 (1) d P
05:30 (1) d W J P
05:35 (1) d N P
08:00 (1) a P
12:00 (1) a n P
Ełk, Łomża
14:35 (1) b P
Wiżajny ul. Rynek(dr. gminna)
Wołownia (dr.1138B)(01), Krzywólka (dr.1138B)(08), Rutka Tartak (DW&nbs, Maszutkinie (dr.1129B)(04
15:20 (4) S
Błaskowizna (02)
15:35 (4) S
Jeleniewo (dr.gminna), Kamionka (09/10)
12:30 (4) S
18:25 (4) b
Okliny (dr.1094B)(12)
14:45 (6) S
Smolniki (06), Rogożajny Wielkie (0
15:50 (4) D
Wrocław, d.a. Centralny
Augustów, Warszawa
21:00 (1) 4-7 a n P
Zelwa (03)
Krasnopol (dr.gminna), Sejny, Berżniki (02)
15:20 (5) S
Żytkiejmy ul. Wolności (07/32)
Wiżajny ul. Rynek(dr, Bolcie (01/02)
10:30 (4) b
16:00 (4) D
Żywa Woda (08)
Potasznia (04)
08:00 (4) D
10:45 (4) S
13:55 (4) K D
Oznaczenia:
+ kursuje w dni świąteczne(niedziele i święta)
1 kursuje w poniedziałki
1-5 kursuje od poniedziałku do piątku kursuje od poniedziałku do piątku
1-6 kursuje od poniedziałku do soboty
4-7 kursuje od czwartku do niedzieli
4,7 kursuje w czwartki i niedziele
5,7 kursuje w piątki i niedziele
6 kursuje w soboty
6,7 kursuje w soboty i niedziele
7 kursuje w niedziele
a nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
B kursuje codziennie, oprócz sobót
b nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
D kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
E kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
F" dodatkowo kursuje w następujące dni: 29.03.2016, 3.05.2016, 1.11.2016
H kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
h nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
J w okresie 1.09-30.06 kursuje w piątki i poniedziałki
K kursuje w dni wolne od nauki szkolnej
L kursuje w okresie ferii letnich
l nie kursuje w dniu 31.XII
M pierwszeństwo przejazdu z biletami miesięcznymi
n nie kursuje 24. i 31.XII i w Wielką Sobotę
N w okresie 1.09.-30.06. kursuje we wtorki, środy, czwartki, soboty i niedziele
P autobus linii pośpiesznej
S kursuje w dni nauki szkolnej
T nie kursuje w dniu 23.12 i 30.12
V kurs przyśpieszony
W w okresie 1.07.-31.08. kursuje codziennie
X kursuje z czwartku na piątek i z niedzieli na poniedziałek
kursuje w dni świąteczne(niedziele i święta)
kursuje w poniedziałki
kursuje od poniedziałku do piątku
kursuje od poniedziałku do piątku
kursuje od poniedziałku do soboty
kursuje od czwartku do niedzieli
kursuje w czwartki i niedziele
kursuje w piątki i niedziele
kursuje w soboty
kursuje w soboty i niedziele
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
kursuje codziennie, oprócz sobót
nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
dodatkowo kursuje w następujące dni: 29.03.2016, 3.05.2016, 1.11.2016
kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII
w okresie 1.09-30.06 kursuje w piątki i poniedziałki
kursuje w dni wolne od nauki szkolnej
kursuje w okresie ferii letnich
nie kursuje w dniu 31.XII
pierwszeństwo przejazdu z biletami miesięcznymi
nie kursuje 24. i 31.XII i w Wielką Sobotę
w okresie 1.09.-30.06. kursuje we wtorki, środy, czwartki, soboty i niedziele
autobus linii pośpiesznej
kursuje w dni nauki szkolnej
nie kursuje w dniu 23.12 i 30.12
kurs przyśpieszony
w okresie 1.07.-31.08. kursuje codziennie
kursuje z czwartku na piątek i z niedzieli na poniedziałek